شروع کسب و کار اینترنتی در کرج


 

با توجه به تحول بسیار گسترده ای که در دنیای اینترنت و تکنولوژی ایجاد شده کسب و کارها به صورت تدریجی از شیوه سنتی خود خارج شدند . در سال های نه چندان دور یک فروشگاه یا شرکت قادر بود محصولات و خدمات خود را تنها به افرادی که در محدود مکانی آنها بودند ارایه دهد و کسب وکارهای واقع در کرج هم با همین محدودیت ها روبرو بودند. با ظهور اینترنت سایت ها به صورت ابتدایی ترین شکل ممکن شروع به فعالیت کردند و خدمات خود را هر چند به صورت مبتدی ارایه می دادند. با پیشرفت اینترنت تحول عجیبی در دنیای کسب و کار شکل گرفت و این وب سایت های ساده و محدود جای خود را به طراحی سایت و اپلیکیشن به صورت کاملا حرفه ای دادند.

از زمان پیشرفت در طراحی سایت و برنامه نویسی تحت وب شاهد ظهور کسب و کارهای بسیار جدید شدیم . همینطور به چشم دیده شده بساری از وب سایت ها با نسخه قدیمی و کارایی کم خود را ارتقا دادند و با بهبود سیو خدمات خود را در سطح کشور و جهان توسعه بخشیدند. شکل گیری برنامه نویسی سطح بالا نقطه عطفی در تحولات به شمار می آید. در حال حاضر خیلی از کسب و کارهای مطرح اینترنتی در کرج فعالیت خود را شروع کردند و با سپردن تبلیغات و راه اندازی سایت خود به مراکز طراحی سایت در کرج پیشرفت مسمتری داشتند.

 

دلایل ایجاد کسب و کار اینترنتی

 

- ارایه خدمات به سراسر دنیا به راحتی و از طریق یک سایت :
شرکت ها و فروشگاههایی که امروزه وب سایت ندارند با پیشرفت ها خود را بروز نکردن و محکومند همیشه درجا بزنند و برای معرفی خود شیوه های سنتی را در پیش بگیرند. یک شرکت به راحتی می تواند خدمات خود را از طریق سایت خود به دنیا معرفی کند.

 

- پایین آمدن هزینه های تبلیغات
یک سوال. آیا می توان برای تبلیغات یک کسب و کار در سراسر کشور تبلیغات دیداری مانند بیلبورد یا تراکت انجام داد؟ بله بدون شک می توان ولی به چه قیمتی؟! هزینه تبلیغات دیداری آن هم برای سر تا کشور یا حتی جهان هزینه ای باورنکردنی خواهد داشت که تنها شرکت های بسیار کمی توان آن را دارند. در مقابل شما می توان مشاهده کرد که چه شرکتهای کوچکی با یک طراحی سایت ایده آل و تسخیر صفحه اول گوگل چه موفقیتهایی کسب کرده اند. همینطور بسیاری از اپلیکیشن ها هم با معرفی به موقع و با برنامه خود سرآمد کسب و کارهای حوزه اینترنت شدند.

 

دسترسی عالی و همیشگی
یک کسب و کارهای محلی معمولا همیشه در دسترس نیستند و ساعات معینی را برای خدمت رسانی تعریف کرده اند در حالی که یک بیزینس اینترنتی  به صورت ۲۴ ساعته و نامحدود به سراسر دنیا خدمت رسانی می کند.

 

فراگیر شدن
زمانی که یک سایت و کسب و کار در نزد عموم مردم به عنوان یک برند مطرح می شود و بر سر زبان ها می افتد بهترین راندمان را خواهد داشت.

 

سرمایه اولیه برای راه اندازی:

مقدار سرمایه اولیه در این نوع کسب و کار نسبت به نوع سنتی خود بسیار پایین تر است و این مهمترین دلیل برای گرایش به این نوع بیزینس است. همچنین معمولا در این نوع business ریسک شکست پایین تر و ضرر مالی کمتر است. خیلی از شغل های کوچک و خانگی با راه اندازی یک فروشگاه اینترنتی، تبلیغات اینترنتی و... امروزه فعالیت می کنند و به توامندی قابل تحسینی دست یافتند.

 

چه کسانی کسب و کار اینترنتی راه اندازی می کنند؟

 

۱- اشخاص یا شرکتهایی که صاحب ایده هستند:
اگر صاحب ایده هستید و به چشم انداز آن ایمان دارید شروع کنید و احساسی تصمیم نگیرید!

۲- اشخاص یا شرکتهایی که صاحب یک بیزینس هستند که قابلیت توسعه در فضای مجازی را داشته باشند

 

اگر صاحب ایده جدید یا کسب و کار ساماندهی شذه هستید با مشاوران رایان وب به اشتراک بگذارید تا برای موفقیت در این پروژه شما را یاری رسانیم.