چه زمانی بعد از طراحی سایت باید سئو را ارتقا داد؟


 

در زمان طراحی سایت این سوال در ذهن بسیاری از کاربران مطرح شده است که چه زمانی بهترین زمان ممکن برای ارتقا سئو است . در این پست به بررسی این موضوع می پردازیم تا بهترین تایم و دوره را برای انجام سئو مشخص کنیم.
خیلی از طراحان و همچنین مشتریان در زمان سفارش برای پایین آوردن هزینه های طراحی سایت و راه اندازی آن قید سئو را می زنند و آن را به آینده و مرحله بعدی ارجاع می دهند. ولی شاید می توان گفت این عمل از جهاتی کار چندان مناسبی نیست. در نظر بگیرید هنگامی شما در حال طراحی وب سایت خود هستید و اصول بهینه سازی را رعایت نکنید تا حدود زیادی ارتقا سایت خود را در موتورهای جستجو به تعویق می اندازید .
اگر در همان زمان طراحی سایت مبحث سئو را هم لحاظ کنید اتفاقات بهتری در انتظار وب سایت شما خواهد بود که در پایین به آنها اشاره می کنیم:

- از همان اول و پس از ایندکس و ثبت صفحات شما در گوگل این موتور جستجو محبوب به خاطر رعایت اصول بهینه سازی به شما توجه بیشتری خواهد داشت و به عبارت عامیانه سایت شما قوی بالا می آید!

- در مدت زمان کمتری می توانید به صفحات بالاتر گوگل برسید و درجا نزنید.

- برنامه نویس در زمان طراحی سایت تمرکز بیشتری بر بهینه سازی سایت خواهد کرد.

- به دلیل شروع خوب ؛ وب سایت شما از اعتبار بهتری نزد گوگل برخوردار خواهد بود .
 
آیا بعد از طراحی سایت هم می توان سئو را بهبود بخشید؟
بدون شک جواب مثبت است . البته این را هم باید در نظر گرفت که دامین به خاطر تخلفات از اعتبار ساقط نشده باشد. برای مثال دامین به مدت طولانی معلق بوده باشد . فراموش نکنید زمانی که گوگل به سایتی اعتماد پیدا کرده باشد دیگر به راحتی از اعتبار سایت کاسته نمی شود! گام اول را محکم بردارید.