تاثیر زمان در طراحی سایت و سئو

تاریخ: 5 / 04 / 1396

یکی از فاکتورهای مهم برای سئو و بهبود طراحی سایت زمان است. با گذشت زمان هم شما با مشکلات سایت خود بیشتر روبرو می شوید و هم ایده های جذابتری به ذهنتان می رسد. از طرفی زمان باعث اعمال فاکتورهای سئو بر سایت شما می شود که در پایین به بررسی این مورد می پردازیم.

بعد از طراحی سایت ، سایت شما باید در موتورهای جستجو ایندکس یا ثبت شود. این ایندکس شاید زمان بر باشد به همین دلیل با استفاده از وبمستر این کار صورت می گیرد که عملیات ثبت سریع تر انجام گیرد. تقریبا در ماه اول هیچ تغییرات خاصی روی سئو سایت شما اعمال نمی شود و گوگل علاقه چندانی به شما نشان نمی دهد. گوگل اصول خود را برای امتیاز دهی به سایت شما را دنبال می کند و برای اعتباربخشی به سایت شما زمان را اولویت می گیرد. زمان عیار شما را نشان می دهد که چقدر پیگیر هستید و بروزرسانی انجام می دهید یا خیر. پس هیچ گاه منتظر نباشید تا به سرعت و بعد از طراحی سایت به نتیجه مورد علاقه خودتان برسید. اعتبار شما باید آنقدر در این زمان بالا رود که گوگل شما را واجد شرایط پیشرفت ببیند.

از طرفی دیگر بک لینک ها و تولید محتوای شما باید در بازه زمانی مشخص بر سایت اعمال شود که در مورد بک لینک ها بسته به سایتی که شما از آن دریافت کردید این بازه متفاوت است. تولید محتوای شما هم در ابتدا زمان زیادی نیاز دارد که بر سئو تاثیر چشم گیری بگذارد. این را هم در نظر بگیرید که نقشه سایتی که در گوگل وبمستر ثبت می کنید چند روزی زمان نیاز دارد تا همه صفحاتش submit شود.
در کلام آخر باید این را حتما در نظر بگیرید که
سئو پس از گرفتن اعتبار (Domain Authority) توسط گوگل پیشرفت می کند و طبق اصول گوگل باید انجام گیرد و رعایت این موارد زمان بر است . پس در تایم کم منتظر معجزه نباشید و مطمئن باشید برای رسیدن به نتیجه باید صبر داشت.

نویسنده : مهندس امیر نوریمقالات دیگر