آیا سئو سریع واقعیت دارد؟

تاریخ: 9 / 04 / 1396

در دنیای رقابتی طراحی سایت و سئو عبارات سئو سریع یا سئو یک هفته ای زیاد شنیده و دیده می شود. در این مطلب به بررسی صحت این موضوع می پردازیم. آیا سئو سریع وجود دارد؟
سئو به معنای ارتقا رتبه سایت در موتورهای جستجو است و اولویت این موتورهای جستجو بدون شک گوگل است.
به طور کل سئو نیازمند زمان است و نباید تصور کرد که بلافاصله بعد از طراحی سایت ، وب سایت شما باید در رتبه های اول قرار گیرد! س سئو دنیای رقابتی بسیار عجیب و پیچیده ای دارد و بعضی از مشتریان و یا کاربران گمان می کنند که سایت باید در اسرع وقت در صفحه اول گوگل قرار گیرد!
تاثیر مقالات و بک لینک ها و همچنین اعمال تغییرات بر سئو شاید مدت دو ماه یا حتی بیشتر زمان ببرد. هیچ وقت یه تیم سئو حرفه ای و کاربلد تایم و مدت زمان یک هفته ای و یک ماه را مطرح نمی کند چون می داند سئو ، به عوامل متعددی مثل عمر دامنه، سابقه هک ، تعداد کاراکتر و... بستگی دارد و شاید در ماه اول فقط مجبور باشند که مشکلات قبلی را از بین ببرند.
بسته به نوع پراکندگی و تکرار کلمات کلیدی سایت شما در گوگل کار سئوکار شما سخت می شود و زمان رسیدن به نتیجه مورد نظر طولانی تر می شود.

فراموش نکنید برای هر سایتی زمان سئو و ارتقا آن متفاوت است و باید صبر داشته باشید. سئوکار تخصصی است و صبر فراوان می طلبد.ولی مواردی وجود دارد که باعث سرعت گرفتن این روند می شود که در پایین به آنها اشاره می شود.

- وبمستر : صفحات و مقالات خود را در وبسمتر گوگل ثبت کنید تا سریعتر ایندکس شوند. این کار باعث می شود مقالات شما سریعتر بر سایت شما تاثیر بگذارد.

- بروزرسانی زیاد در ماه اول : بعد از طراحی سایت با بروزرسانی منظم و با تعداد بالا در ماه اول فعالیت می توانید مورد توجه گوگل قرار بگیرید.

- ثبت مطالب تازه : هرچقدر مطالب شما جدید و کمتر ایندکس شده باشد تاثیر بهتری بر سئو خواهد گذاشت.

نویسنده : مهندس امیر نوریمقالات دیگر