بررسی سئو سایت هایی که مطالب کپی زیادی دارند

تاریخ: 10 / 04 / 1396

معمولاً پس از طراحی سایت مشتریان و کاربران شروع به قرار دادن محتوا در صفحات و در سایت می کنند. متاسفانه در بیشتر موارد به علت عجله داشتن کاربران محتویات صفحات خود را از سایتهای دیگر کپی می‌کنند و یا قسمتی از آن را ویرایش میکنند و در سایت خود قرار می دهند. در این مقاله می‌خواهیم به بررسی این اتفاق بپردازیم.

قرار دادن مطالب سایت های دیگر و به عبارتی کپی کردن آنها و قرار دادن آنها در سایت عمل درستی است؟
همانگونه که تقدیرم همه ی کاربران و طراحان سایت می دانند کپی کردن دشمن
سئو است و این اتفاق باعث می‌شود سایت شما در آینده لطمه سنگینی ببیند.
تجربه نشان داده است اگر از ابتدا سایت شما با محتویات جدید و اختصاصی متناسب با سایت شما راه اندازی و در گوگل ثبت شود زودتر به نتیجه دلخواه در ارتقای
سئو خواهید رسید.
اگر خواهان این هستید که پس از
طراحی سایت سایت شما در زمان کمتری و با ریسک کمتر ارتقا پیدا کنند باید برای پر کردن صفحات خود باید مطالبی با تعداد کاراکتر حداقل ۵۰۰ در سایت بگنجانید.

اگر از مطالب کپی استفاده شده بود چه کنیم؟

مطمئنا وقتی شما از مطالب کپی در سایت خود استفاده می‌کنید لطمه‌ای نسبت سنگینی به سوء سایت شما وارد می شود و رفع این مشکل نیازمند به وقت و تلاش زیادی دارد. از طرفی پاک کردن و حذف کردن این صفحات نیز کار مناسبی نیست. پس می توان نتیجه گرفت شاید بهترین کار ویرایش مطالب کپی و قرار دادن مطالب جدید در سایت و معرفی دوباره صفحات به گوگل از طریق وب بسته می باشد. فراموش نکنید این اتفاق خود نیاز به زمان دارد تا نگاه گوگل به سایت شما نگاه مثبت می شود و برای شما و سایت شما اعتبار خاصی قائل شود‌.
 گاهی کم دقتی کاربران و مشتریان در ورود اطلاعات کار سئو کاران را بسیار مشکل می کند.

به مشتریان عزیز پیشنهاد می شود اگر قصد ارتقاء سئو را دارند قبل از طراحی سایت این جریان را با طراح سایت خود در میان بگذارند و از کپی مطالب سایت های دیگر خودداری کنند.

نویسنده : مهندس امیر نوریمقالات دیگر