خطرات احتمالی عدم بروزرسانی سایت بر سئو

تاریخ: 12 / 04 / 1396

همانطور که بیشتر طراحان سایت و سئو کاران می دانند به روز رسانی یا همان آپدیت یکی از عوامل مهم برای ارتقاء سئو است. برخلاف طراحی سایت که پس از طراحی و راه اندازی سایت دیگر نیاز آنچنانی به تغییر کد ها وجود ندارد ولی در سئو به روز رسانی محتوا بر هر کاری اولویت دارد.
به روز رسانی به معنی تولید محتوای جدید و یا ویرایش مطالب قبلی موجود در سایت است. پس از ثبت مطالب جدید در سایت و یا همان تولید محتوا و رسیدن به جایگاه مدنظر در گوگل
سئو به پایان نمی رسد. بلکه شاید کار اصلی شما تازه شروع می شود و آن حفظ جایگاه و رقابت با رقبا است.
به روز رسانی مداوم باعث می شود که هم جایگاه شما حفظ شود هم بتوانید با کلمات کلیدی بیشتری در جایگاه بهتری قرار بگیرید و برای کسب جایگاه بهتر در گوگل مبارزه کنید.

خطرات عدم به روز رسانی و تولید محتوا برای سئو:
وب سایت هایی که دارای اعتبار بالایی نزد گوگل هستند و به مدت طولانی فعالیت داشته اند معمولاً بعد از مدتی کمتر محتوای سایت خود را به روز نگه می دارند ولی این کار ممکن است رتبه آنها را به خطر بیندازد.
- از دست دادن احتمالی جایگاه در گوگل
- کاهش اعتبار سایت نزد گوگل
- عدم پیگیری کاربران برای مطالعه محتویات جدید که این خود باعث کاهش
سئو خواهد شد
- بیشترین قدرت
سئو یک سایت از تولید محتویات آن است پس شما خود به خود با عدم آپدیت سایت این قدرت را کاهش می‌دهید.

پیشنهاد می‌شود اگر به تازگی طراحی سایت کرده اید و سایت را تازه راه اندازی کرده اید برای ارتقای سئو در ابتدا محتویات بیشتری را قرار دهید تا به یک جایگاه ایده آل برسید و برای حفظ جایگاه به روزرسانی را فراموش نکنید حتی اگر این به‌ روزرسانی کم و یا گه گاه باشد.

نویسنده : مهندس امیر نوریمقالات دیگر