گوگل ادوردز چیست؟

تاریخ: 17 / 06 / 1396

گوگل ادوردز چیست؟

حتما جستجو در گوگل با وب سایت هایی که عیدی در کنار آنها وجود دارد رو به رو شده اید. این کلمه مخفف کلمه فولاد و به عنوان تبلیغات گوگلی محسوب می‌شود.
گوگل این امکان را برای سایت ها قرار داده است که با پرداخت وجه بتوانند در نتایج جستجو به عنوان تبلیغات در صفحه اول قرار بگیرند. این خدمت از خیلی جهات مناسب وبسایتهایی است که به هر دلیل نمی توانند در نتایج اول گوگل قرار بگیرند. برای بیان این دلایل متن زیر را مطالعه کنید.

Google AdWords سرویس تبلیغاتی است که به که به سایت ها اجازه می دهد با پرداخت وجه بتوانند در نتایج اول گوگل نمایش داده شوند و مشتری جذب نمایند. این تبلیغات گوگلی بر اساس کلمات کلیدی انتخابی کاربران و جستجوهای پیشین آنها به نمایش در می آید و به این ترتیب مشتری واقعی که این عبارت را جستجو کرده وارد سایت می شود.

Keyword یا کلمۀ کلیدی، کلمه یا عبارتی است که کاربران آن را در گوگل جستجو می کنند و تبلیغ شما را مشاهده می کنند. نکته مهم این است که تبلیغات شما تنها برای کلمات کلیدی که شما تعیین می کنید نشان داده خواهند شد.

طراحی سایت تازه پایان رسیده است
بدون شک وقتی طراحی سایت به تازگی به پایان می رسد و سایت تازه در گوگل ایندکس میشود سایت شما در رتبه های اول قرار نمی گیرد‌. پس برای اینکه سایت برای کاربران در نتایج جستجوی گوگل قابل مشاهده باشد از گوگل ادوردز استفاده می شود.

سایت هایی که برنامه ای برای سئو ندارند
برخی سایت ها به دلایل مختلف برنامه ای برای سئو و ارتقا سایت در گوگل را ندارند و می خواهند با استفاده از گوگل ادوردز در نتایج اول گوگل قرار بگیرند و همچنین سایت هایی که برای تبلیغات عجله دارند.

مزایای استفاده از گوگل ادوردز:
استفاده از گوگل ادوردز باعث می شود سایت شما سریع تر در نتایج جستجو قرار گیرد . همچنین باعث می شود با انتخاب کلمات کلیدی بتوانید بهتر دیده شوید. برای مثال شما وب سایتی با زمینه کار طراحی سایت دارید که در می خواهید تنها مشتریان و کاربران استان های زنجان و قزوین را جذب کنید و تمایل دارید با کلمات کلیدی
طراحی سایت در زنجان و طراحی سایت در قزوین بیشتر دیده و جستجو شوید. پس با انتخاب این کلمات به عنوان کلمات کلیدی می توانید ورودی از طریق گوگل داشته باشید و مشتریان واقعی هرمزگان را با عبارت طراحی سایت در قزوین یا طراحی سایت در زنجان جذب کنید.  از جهت دیگر چون سئو شامل هزینه بالایی است برای خیلی از سایت ها این کار هزینه بر به شمار می آید. سئو زمانبر است و خیلی از وب سایت ها و صاحبان مشاغل بعد از طراحی سایت زیاد زمان برای تبلیغات ندارند و به دنبال سریعترین حالت معرفی شدن هستند.

نویسنده : مهندس امیر نوریمقالات دیگر