مهمترین فاکتور سئو و ارتقا در گوگل

تاریخ: 9 / 09 / 1396

مهمترین فاکتور سئو و ارتقا در گوگل

اگر قصد دارید بلافاصله بعد از طراحی سایت ، وب سایت خود در صفحات اول گوگل ببینید همین حالا سئو را برای همیشه فراموش کنید! در گمان بسیاری از افراد زمانبندی رسیدن به نتیجه درست مانند طراحی سایت است و به سرعت باید شاهد پیشرفت سایت خود در گوگل باشند. اگر شما از این دسته افراد هستید ادامه مطلب را مطالعه کنید.

گوگل در هر سال قوانین و فاکتورهای خود را آپدیت می کند و فاکتورهای اصلی خود را عنوان می کند. اگر همه فاکتورهای گوگل را بررسی کنید می‌بینید که هرکدام از این فاکتورهای اصلی برای ارتقای seo زمانبر هستند و به هیچ عنوان هیچ کدام از این تکنیک ها زودبازده نیستند. حتی تجربه شخصی اینجانب در سالهای گذشته در مورد گوگل و سئو ، به من می‌گوید که سئو هر روز سخت تر از روز قبل شده است و گوگل سعی در گلچین کردن دارد و فاکتور بسیار مهمی به نام صبر را در اولویت‌های خود قرار داده است تا وب سایت هایی که طاقت جنگیدن برای رسیدن به رتبه های اول را ندارند خود به خود کنار بکشند. بسیاری تصور می‌کنند که بلافاصله بعد از اقدام به طراحی سایت باید شاهد پیشرفت هر روزه سایت خود باشد ولی این امر محال است و ارتقای سئو در بازه زمانی خاصی صورت می‌گیرد و بسته به نوع و میزان فعالیت در تایم های زمانی طولانی مدت صورت می گیرد. اگر عجول هستید پیشنهاد می کنم همین حالا کنار بکشید!

 

آیا سئو مدت مشخصی دارد؟


در جواب این سوال باید گفت خیر برخلاف طراحی سایت به هیچ عنوان تایم مشخص و تعیین شده ای ندارد و این ممکن است یک ماه و شاید یک سال به طول انجامد و شاید شیرینی اصلی رسیدن به رتبه های اول همین صبر و شکیبایی شما است.

سوالی که دوستی پرسیدند آیا ممکن است seo اصلا باعث ارتقا سایت نشود و یا به عبارتی هیچ پیشرفتی نداشته باشد باید بگویم اگر شما فاکتورهای اصلی سئو را رعایت کنید و مدت زمان طولانی را با رعایت همین استانداردها طی کنید بدون شک شاهد پیشرفت خواهید بود و به هیچ عنوان دلسرد نشوید حتی اگر این مدت بسیار طول بکشد. تجربه شخصی بنده در بسیاری از موارد ثابت کرده است بسیار سایت هایی که مدت طولانی از ارتقای آنها گذشته است و حتی شخص توسعه را رها کرده ، تازه شروع به پیشرفت کرده‌اند.
اینکه شما از آینده سئو سایت خود خبر ندارید و هر روز به امید پیشرفت در گوگل هستید قشنگترین و دلچسب ترین بخش سئو است.

فراموش نکنید چیزی که ساده به دست آید به سادگی نیز از دست می رود.

نویسنده : مهندس امیر نوریمقالات دیگر