شیوه های نوین درآمدزایی اینترنتی در کرج

تاریخ: 12 / 09 / 1396

کرج

یکی از چالش های پیش روی همه افراد درآمد زایی با شیوه های جدید اینترنتی در سطح هر استان می باشد. درآمدزایی نیاز به خلاقیت دارد و این خلاقیت قابل بهره وری در هر منطقه و هر شهر است. شهر کرج یکی از مناطق بسیار بکر و ناب برای راه اندازی مشاغل اینترنتی و درامد زایی به شیوه نوین می باشد که در قالب تبلیغات اینترنتی و طراحی سایت و همچنین ارتقا سئو قابل تامل و بهره وری است. شاهد این امر و این تئوری آمار جستجوی بالای کلمه طراحی سایت در کرج برای تبلیغات در سطح استان است که رقبا را وارد چالش جدیدی در رقابت گوگل کرده است.

تجربه های شخصی مدیران بزرگ در سطح کرج این را مشخص کرده که پتانسیل بالای این شهر دست کمی از پتانسیل استان پایتخت ندارد. بخشی از استراتژی تبلیغات موسسات و شرکت های پردرآمد کرج به جز تبلیغات دیداری و شنیداری معرفی در گوگل و پیشی گرفتن از رقبای خود است. فراموش نکنید در هر ساعتی از شبانه روز می توان تبلیغات کرد که البته این نوع تبلیغات از طریق سایت و طراحی سایت در طول شبانه روز بیشتر امکان پذیر است. باید قبول کنید که امروزه حرف اول و آخر تبلیغات را سایت شما می زند. مثالی می زنیم.
اگر شما بیلبوردی در سطح کرج نصب کرده‌اید که عبور و مرور زیادی دارد می‌توانید تعداد زیادی از مشتریان را که از طریق پیگیری شماره تماس به شما مراجعه می کنند جذب کنید ولی این را هم در نظر بگیرید که مشتریانی که راغب به فعالیت با شما هستند و مدت زمان زیادی برای یادداشت شماره تلفن شما و آدرس سایت شما ندارند تنها نام برند شما را در ذهن خود نگه می دارند و در بیشتر موارد با جستجوی برند شما در گوگل وارد سایت شما شده و سپس از طریق شماره تماس قرار گرفته در سایت با شما وارد مذاکره می‌شوند. اگر فردی در کرج بیلبورد یک گروه طراحی سایت را مشاهده کند و قادر به یادداشت شماره تماس و آدرس شما نباشد به جستجوی عنوان سایت شما و یا عبارتی مشابه
طراحی سایت کرج و همچنین طراحی سایت در کرج سعی در پیدا کردن شما موتورهای جستجو می‌کند.
اگر شما ایده خلاقانه برای درآمدزایی دارید در گام اول باید به اقدام به
طراحی سایت به صورت کاملاً جامع کنید و سپس سایت خود را از طریق گوگل در معرض دید کاربران قرار دهید و همچنین فضاهای تبلیغاتی دیگر مانند اینستاگرام را نیز فراموش نکنید. نکته دیگر این است که شما باید تمرکز خود را بر روی اهالی و افراد ساکن در کرج قرار دهید تا بتوانید به صورت مستقیم فقط مشتریان واقعی را جذب کنید.

تبلیغات بیلبوردی تبلیغات مقطعی هستند و محدود به مکان ولی تبلیغات از طریق سایت و گوگل به خصوص در کرج با جمعیت و مشاغل بالا تبلیغاتی نسبتاً طولانی مدت و پربازده است. همچنین معمولاً هزینه های طراحی سایت کرج و همچنین سئو در کرج به نسبت از تبلیغات بیلبوردی کمتر است.

نویسنده : مهندس امیر نوری



مقالات دیگر