آشنایی با صفر تا صد طراحی سایت در کرج

تاریخ: 15 / 09 / 1396

آشنایی با صفر تا صد طراحی سایت در کرج


اگر شما صاحب یکی از مشاغل نوپا و یا حتی شرکت های قدیمی در کرج هستید و قصد دارید اقدام به طراحی سایت و راه اندازی یک وب سایت به صورت استاندارد را دارید ادامه مطلب را با دقت بیشتری مطالعه کنید. در نظر گرفتن تمام موارد زیر می تواند شما را در رسیدن به چشم اندازهای پیش رو کمک کند.
در ابتدا باید گفت رقابت در هر زمینه کاری در سطح استان البرز و شهر کرج بسیار بالا بوده و سایت های بسیاری یکدیگر را به چالش دعوت می‌کنند. پس شما باید بهترین باشید تا بتوانید به موفقیت نزدیکتر شوید. اولین ایده ای که برای همه افراد و صاحبان مشاغل در استان البرز به نظر می رسد طراحی سایت در کرج است. چون علاوه بر اینکه هزینه های آن نسبت به انواع روش های دیگر پایین تر است دسترسی همیشگی به آن یکی از فواید طراحی سایت به شمار می آید.

 

- ظرفیت کرج را بسنجید و بعد تصمیم بگیرید


زمانی که می خواهید یک وب سایت برای خود راه اندازی کنید و به صورت لوکال و در سطح کرج فعالیت داشته باشید ابتدا باید ظرفیت و گنجایش کسب و کار و سایت خود را در سطح استان بسنجید. بعضی از مشاغل و همچنین کسب و کارهای مناسب هر استان و هر منطقه نیستند.

 

- هزینه ها و امکانات را مقایسه کنید

بدون شک برای راه اندازی سایت با گروه ها و شرکت های مختلف برنامه نویسی مذاکرات خواهید داشت و تصمیم می گیرید با کدام گروه همکاری کنید ولی برای این تصمیم گیری به مواردی مانند پشتیبانی ، هزینه‌ها و امکانات توجه داشته باشید و فقط بحث تعرفه و قیمت را اولویت قرار ندهید.

 

- سن و نوع مخاطب خود را تعیین کنید


شما باید این موضوع را بررسی کنید که بیشترین گروه سنی و نوع مخاطب شما در کرج کدام گروه است و متناسب با آن اقدام به طراحی سایت کنید. اگر قصد طراحی سایت در کرج را دارید عجولانه و از روی احساس تصمیم نگیرید و همه جوانب و نیازهای گروه سنی و مخاطبین خود را آنالیز کنید و بعد تصمیم بگیرید.

 

- سرنوشت اولین ها را بررسی کنید

ببینید کسب و کارهای قدیمی تر از شما که برای اولین بار اقدام به این کار و یا مشابه کار شما کرده اند به چه سرنوشتی دچار شدند و با در نظر گرفتن نقاط قوت و ضعف آنها استراتژی طراحی سایت خود را پیاده سازی کنید تا هم سریعتر و هم بهتر پیشرفت کنید.

 

- عجول نباشید


تنها طراحی سایت کافی نیست و شما باید علاوه بر این بود اقدام به مدیریت و برنامه ریزی هم بکنید. در ابتدای کار عجول نباشید و تصمیم بگیرید گام بعدی چیست.

 

- از بزرگان دنیای اینترنت و بازاریابی مشاوره بگیرید

از مشاوره گرفتن نترسید و و از گروه های برنامه نویسی ، بازاریابان ، کارشناسان و مدیران فعال و موفق کرج مشاوره بگیرید علاوه بر ایده های خود فکر و نگرش دیگران نسبت به پروژه خود اطلاع پیدا کنید

 

- صبور باشید


راه اندازی یک سایت به پروژه برای رسیدن به نتیجه مدنظر زمان‌بر است و اگر شما از اولین های ارائه دهنده این خدمت هستید این زمان برای شما چندین برابر است پس صبور باشید و به آینده امیدوار و این را فراموش نکنید که همه ابتدا از هیچ شروع کردند.

نویسنده : مهندس امیر نوریمقالات دیگر