آموزش هایی که در کرج طرفداران زیادی دارد

تاریخ: 22 / 01 / 1397

 

کرج به دلیل وجود دانشگاه های نسبتا زیاد و همچنین همجواری با تهران که حجم زیادی از دانشجویان رشته کامپیوتر را در خود جا داده است متقاضیان بسیاری را در انواع رشته های کامپیوتر دارد. این متقاضیان در تلاش اند که پس از پایان تحصیلات یه رشته تخصصی را به صورت جدی دنبال کنند و وارد بازار کار شوند. حالا به بررسی دوره های پرمتقاضی میپردازیم:

- آموزش طراحی سایت در کرج : به دلیل وجود مراکز متعدد طراحی سایت در کرج ، بازار کار این تخصص هم بسیار داغ است. خب دلیل آن هم بسیار روشن است و آن این است که هر شرکت و فروشگاه و کارخانه نیاز صددرصد به سایت دارد. آموزش طراحی سایت در کرج معمولا به دو صورت انجام می گیرد :

- طراحی سایت با استفاده از برنامه نویسی
- طراحی سایت با استفاده از Cms آماده

 

آموزش برنامه نویسی اندروید : به تازگی و با پیشرفت تکنولوژی موبایل و اپلیکیشن ها طرفداران آموزش اندروید در کرج بیش از پیش شده است. این اگر از علاقه مندان طراحی اپلیکیشن هستید در این دوره ها ثبت نام کنید که آینده بسیار درخشانی خواهد داشت.

 

آموزش فتوشاپ در کرج : فتوشاپ در تمام دنیا و همینطور کشور ما طرفداران زیادی دارد و این اتفاق فضایی مناسب برای اشتغال در گرافیک و طراحی به وجود آورده است. پیشنهاد می شود متقاضیانی که علاقه به طراحی و گرافیک دارند این تخصص از رشته کامپیوتر را پیگیری کنند.

 

آموزش سئو : این آموزش به تازگی طرفداران زیادی پیدا کرده و هدف از آن ارتقا سایت در گوگل است . این آموزش بسیار تخصصی است و هر مرکزی آن را ارایه نمی کند و نیاز به دانش بسیار بالایی دارد.

 

آموزش شبکه : یکی دیگر از دوره های مورد علاقه است که متقاضیان با سلیقه های خاص خود را دارد.

 

آموزش icdl: این آموزش بدون شک بیشترین تعداد ثبت نامی را دارد و به عنوان علم مادر کامپیوتر محسوب می شود.

نویسنده : مهندس امیر نوریمقالات دیگر