مراحل سفارش طراحی سایت در کرج

تاریخ: 15 / 02 / 1397

 

اگر به تازگی تصمیم به طراحی سایت گرفته اید و از روند انجام پروسه آشنایی ندارید می توانید مقالع را مطالعه بفرمایید. ابتدا باید این رابدانید که طراحی سایت بهترین راه معرفی و تبلیغات در کرج است و در عین حال متفاوت و حساس! انتخاب نادرست یک مرکز ارائه دهنده خدمات ممکن است شما را به اهداف مدنظر نرساند و در پروسه تبلیغات مجازی با شکست روبرو شوید.

شما مجری پروژه خود را در کرج از طریق های مختلفی پیدا می کنید . معرفی از طرف دوستان ، بنرهای تبلیغاتی و یا جستجوی طراحی سایت در کرج. از هر طریقی که این مجری را می یابید باید بدانید که تقریبا در همه این مراکز روند پذیرش پروژه با یک ساختار است. در پایین به ترتیب مراحل سفارش را بیان می کنیم:

قدم اول : نوع و زمینه کسب و کار خود را به صورت کامل برای مجری پروژه شرح دهید. سعی کنید علاوه بر شرح کار خود ، مزیت کسب و کارتان را نسبت به دیگر رقبا را بیان کنید.

قدم دوم: اهداف خود را از طراحی سایت عنوان کنید. سعی کنید چشم اندازه مورد انتظار خود را نیز مطرح کنید و از مجری درخواست کنید تا در این مورد به شما مشاوره بدهد. از مجری بپرسید که آیا به نظر او این طرح و ایده برای وب سایت شما قابل پیاده سازی است؟ آیا شما به نتایج خوبی دست خواهید یافت؟

قدم سوم : امکانات مدنظرتان از قبیل طراحی سایا تک زبان یا چند زبان ، گرافیک پیشنهادیچی و... را مطرح کنید. اگر خواستار سئو هستید باید کلمات کلیدی مدنظر خود را اعلام کنید . دقت کنید که این قسمت مهمترین مرحله است و شما باید تمام امکانات مورد نیاز خودتان را به دقت بررسی و اعلام کنید.

قدم چهارم : نوع طراحی سایت و خدمت رسانی ان مرکز را پیگیر شوید .

قدم پنجم: تعرفه های طراحی را از مرکز جویا شوید و تعرفه های چند مرکز را باهم مقایسه کنید.

قدم ششم: مدت زمان راه اندازی پروژه را جویا شوید ( در مورد سئو این مدت زمان معمولا تایم مشخصی ندارد)

قدم هفتم : بعد از انتخاب مجری مدارک مورد نیاز برای شروع را جویا شده و به مجری تحویل دهید. پروژه شما استارت خواهد خورد و در مدت های زمانی خاص باید پیگیر روند پیشرفت پروژه باشید.

قدم هشتم : بعد از تحویل پروژه تمام امکانات آن را کاملا بررسی کنید و از وب سایت را از لخاظ فنی چک کنید.

این روند کلی ترین مراحل برای سفارش طراحی سایت در کرج است و معمولا بیشتر مراکز به همین شکل عمل می کنند.

نویسنده : مهندس امیر نوریمقالات دیگر