کدام نوع آموزش طراحی سایت در کرج مناسب شماست؟

تاریخ: 29 / 04 / 1397


طراحی سایت از اصلی ترین حرفه های مبحث رایانه و آی تی است که امروزه متقاضیان بسیار زیادی دارد. یکی از مهم ترین تبلیغات برای پیشرفت کسب و کارها در کرج ، طراحی سایت است و به همین دلیل در زمان حال شاهد رونق بیشتر شغل طراحی سایت در کرج هستیم و با توجه به این حجم درخواست ها افراد زیادی رو به آموزش طراحی سایت آورده اند .حالا نوبت آن است ببینید کدام نوع آموزش برای شما مناسب است.


آموزش طراحی سایت با وردپرس :

وردپرس (WordPress) یک سیستم مدیریت محتوای کاملا رایگان و متن‌باز است و یکی از محبوب ترین cms ها در زمینه طراحی سایت ، وردپرس است. وردپرس به دلیل سهولت و در دسترس پذیری بیشتر نسبت به برنامه نویسی یکی از بهترین ابزار برای طراحی سایت به شمار می آید.


به چه کسانی وردپرس را پیشنهاد می کنید؟

افرادی که تمایل به برنامه نویسی تحت وب ندارند و علاقه دارند از راه آسان تر به مقصد خود برسند می توانند وردپرس را برای آموزش انتخاب کنند. همچنین افرادی که نیت استخدام در شرکت ها و مراکز مختلف اقدام به یادگیری می کنند ، بهتر است طراحی سایت با وردپرس را در اولویت خود قرار دهند.


چرا آموزش وردپرس :

- سهولت و دسترسی بیشتر
- امکان استفاده از صدها افرونه رایگان
- شرایط استخدامی عمومی
- مدیریت آسان


آیا با آموزش وردپرس می توان هر نوع وب سایت را طراحی کرد؟


اصولا با آموزش وردپرس شما قادر به طراحی ۹۰ درصد سایت ها هستید ولی در بعضی از سایت ها که مشکل شما با افزونه حل نشود نیاز به دانش برنامه نویسی است.


آموزش طراحی سایت با برنامه نویسی برای چه افرادی پیشنهاد می شود؟

معمولا افرادی که علاقه به برنامه نویسی دارند و از طرفی توانایی یادگیری آن را نیز دارند این نوع آموزش را فرا می گیرند. از طرف دیگر متقاضیانی که تمایل دارند صفر تا صد وب سایت خود را دستورات خود راه اندازی کنند از این آموزش استقبال می کنند. برنامه نویسی تحت وب با زبان های بسیاری صورت می گیرد که معروفترین آنها php و asp هستند.

 

چرا آموزش با برنامه نویسی ؟

- عدم وجود محدودیت در طراحی
- خلاقیت بهتر و آزادی عمل بیشتر
- تعرفه های بالاتر در طراحی سایت
- اعتبار بیشتر نزد مشتریان
- امکان راه اندازی انواع نرم افزارهای تحت وب


بهترین پیشنهاد :

اگر نمی خواهید محدودیتی بر سر راه شما باشد و انجام تمامی پروژه ها برای شما ممکن باشد و همچنین از طرف دیگر قادر به پشتیبانی به تمام وب سایت های وردپرس و برنامه نویسی باشید ، هر دو نوع سبک طراحی سایت را آموزش ببینید.

 

نویسنده : مهندس امیر نوریمقالات دیگر