افزایش ترافیک و بازدید سایت به صورت طبیعی

تاریخ: 17 / 01 / 1398

اصلی ترین دلیل طراحی سایت و ایجاد یک وب سایت افزایش بازدید سایت و در نتیجه افزایش کاربران و درآمد است. همه وبمسترها و مدیران سایت ها در تلاشند تا با افزایش ترافیک وب سایت خدمات مرکز خود را بیشتر از قبل معرفی کنند و در نتیجه به فروش بیشتر دست یابند. در ادامه مطلب قصد داریم روش های افزایش بازدید سایت به صورت طبیعی بیان کنیم.

 

تعامل و انتشار لینک در شبکه های اجتماعی

یکی از موثرترین راه های افزایش ترافیک سایت انتشار مطالب سایت در شبکه های اجتماعی است. هر اندازه مطالب شما مورد علاقه کاربران قرار گیرد به همان نسبت بازدید از سایت شما نیز بیشتر خواهد شد و در نتیجه کاربران را راغب می شوند که به صورت مستمر از وبسایت شما بازدید کنند. همیشه سعی کنید بهترین مطالب را به همراه لینک مرجع سایت خود در شبکه های اجتماعی منتشر کنید و از دوستان خود بخواهید تا آنها را باز نشر کنند‌.


آگهی در سایت های پربازدید

از تبلیغات و آگهی سایت خود در سایت های بزرگ و پربازدید پرهیز نکنید و از ریسک مالی این کار نگران نباشید چون چندین برابر این مبلغ با بازدید کاربران از سایت شما و فروش محصولات به حساب شما باز می گردد. همیشه در انتخاب این نوع سایت ها به چند اصل مهم توجه کنید. یکی از موارد که باید به آن توجه کرد این است که بازدیدهای این سایت واقعی باشند و به همان نسبت بازدیدکنندگان به سایت شما رجوع کنند. حتماً در زمان تبلیغات و آگهی دادن به سایت ها به نزدیکی زمینه کار آنها و بازدید کنندگان اصلی سایت دقت کنید. به طور مثال اگر زمینه کاری شما طراحی سایت در کرج است و به دنبال سایتی برای آگهی می گردید سعی کنید سایت پذیرنده تبلیغات شما نیز در منطقه کرج فعالیت کند که این عامل باعث می شود مخاطب واقعی را داشته باشید.

 

ارسال دعوتنامه های مجازی

برای افزایش بازدید سایت می توانید از طریق ایمیل و یا شبکه های مجازی پیام رسان دعوت نامه هایی را به همراه لینک برای کاربران و حتی عموم مردم ارسال کنید. درصد بالایی از این دعوتنامه ها منجر به بازدید از سایت می شود که در نتیجه می‌توان به فروش بیشتر و همچنین افزایش سود مالی امیدوار بود.

 

ارسال تخفیف های دوره ای و جشنواره ای

تخفیف های فصلی و یا جشنواره خود را به صورت دعوت نامه برای کاربران ارسال کنید تا آنها را ترغیب به بازدید از سایت خود کنید. این کار می تواند به حکم یک محرک برای بازدید و افزایش فروش تلقی شود.

 

استفاده از بنر های شهری و یا دیداری

مدیران سایت ها می توانند برای تبلیغ سایت خود و در نتیجه افزایش بازدید آن تبلیغ هایی را به صورت بنر های شهری و یا تبلیغات تلویزیونی در نظر بگیرند. این نوع تبلیغات باعث می شوند افراد برای کسب اطلاعات بیشتر به وب سایت شما مراجعه کنند. معمولاً هزینه این نوع تبلیغات زیاد است‌.

 

بهبود سئو

بهترین و مهمترین فاکتور افزایش ترافیک سایت بهبود سئو وب سایت است. تمام سعی خود را بکنید تا در رتبه های اول گوگل قرار بگیرید و در این صورت به صورت طبیعی بازدیدی از طریق گوگل خواهید داشت که درصد فروش و سود مالی از این طریق به مراتب بیشتر از راه های قبلی می باشد.

 

رایان وب مرکز تخصصی طراحی سایت کرج و کشور

نویسنده : مهندس امیر نوریمقالات دیگر