طراحی سایت شرکتی

تاریخ: 25 / 02 / 1395

طراحی وب سایت شرکتی

امروزه تمامی شرکت ها برای معرفی و بیان خدمات خود ، به دنبال مطرح شدن در فضای مجازی هستند و حال اینکه بهترین تبلیغ برای شرکت شما، سایت شخصی و اختصاصی شماست. داشتن سایت اختصاصی برای شما باعث اعتباربخشی بیشتر به شرکت و مجموعه شما می شود  و مطمئنا هر چه وب سایت شما امکانات و قابلیت های بهتری داشته باشد از نگاه کاربر این اعتبار بیشتر می شود. این کار نوعی سرمایه گذاری در دنیای مجازی است.
 یک سایت شرکتی باید به گونه‌ای باشد که تصور کاملی از نوع فعالیت و حیطه ی کسب و کار به مخاطب بدهد. مخاطب با اولین بازدید متوجه حوزه فعالیت، نوع خدمات و مزایای شرکت شما می شود؛ بنابراین طراحی باید به گونه ای باشد که در عین سادگی و قابل فهم بودن، کاملا به روز و خلاقانه باشد تا وجه تمایز شما با رقبا مشخص شود.
چرا طراحی سایت برای یک شرکت ضروری است؟ در طی سالهای گذشته به تعداد کاربران اینترنتی افزوده می شود و این یک فرصت ایده آل برای کسب و کار هاست تا جای پای خود را در فضای مجازی و اینترنت محکم کنند. وب سایت، ویترین کسب و کار شما در اینترنت است؛ که نحوه چیدمان ویترین در جلب نظر مشتری موثر است. این ویترین یا باید بهتر بگویم ظاهر طراحی سایت باید کامل، جامع، بیانگر ویژگی های شرکت، ارائه صحیح و کامل خدمات و معرفی دقیق  شرکت باشد.

 

Company Web Design

 

شبکه های اجتماعی یا طراحی سایت

شبکه های اجتماعی همچون تلگرام و اینستاگرام پیش زمینه ای مناسب برای تعامل با مخاطب است اما این بسترها جنبه سرگرمی و غیر رسمی دارند و نمی توان برای ارائه رسمی خدمات از این بستر ها استفاده کرد. یک وبسایت جنبه ای رسمی و تجملی را ارائه می دهد و این در ذهن مخاطب یک معرفی رسمی و باشکوه است. در نتیجه وقتی که کسب و کار شما در ذهن مخاطب کسب و کاری ایده آل و باپرستیژ ثبت شود؛ به یک برند موفق و حرفه ای تبدیل خواهید شد.
یک مدیر دانا و به روز و حرفه ای به خوبی با فواید علم بازاریابی دیجیتال (Digital Marketing) در افزایش فروش و کسب در آمد آشناست و می داند که درآمدی که از این راه حاصل می شود چندین برابر هزینه هایش است. در واقع دیجیتال برندینگ یک سرمایه گذاری آنلاین است که اثر مثبت اش را در کسب و کار حقیقی به شما نشان می دهد.
یک وب سایت شرکتی به شما این امکان را می دهد تا بدون محدودیت کسب و کار و حرفه خود را معرفی کنید. بدون هیچ گونه محدودیتی امکانات خود را ثبت و در رابطه با آنها توضیحاتی ارائه دهید. حیطه فعالیت خود را مشخص سازید و با کاربر در تعامل باشید.

 

یک وب سایت خوب

یک سایت خوب حاصل ترکیب دانش و علم تخصصی همراه با خلاقیت و نوآوری است. این مطلب که تنها ظاهر سایت نمایان است؛ کاملا صحیح است اما پیش زمینه و زیر ساخت سایت بطن سایت را تشکیل می دهد. در نتیجه طراحی خلاقانه ظاهر سایت + طراحی و پیاده سازی اصولی باطن سایت منجر به موفقیت یک وبسایت خواهد شد. در نهایت این برند شماست که در ذهن مخاطب ثبت و به افزایش درآمد منجر می گردد.
با تمام این تفاسیر یک سایت خوب چه ویژگی هایی دارد؟ برای پاسخ به این سوال یک جواب قطعی وجود ندارد. چرا که امکانات هر سایت باید متناسب با نیاز آن کسب و کار باشد اما در این میان برخی از ویژگی های ثابتی وجود دارد که مجموعه رایان توانمند و باتجربه در پیاده سازی آنهاست.
سرعت بارگذاری بالا
 طراحی واکنش گرا (رسپانسیو)

 

Company Web Design Responsive


امنیت
طراحی خلاقانه و متناسب با فعالیت کسب و کار

 

 تمام آنچه که یک وبسایت موفقیت نیاز دارد؛ جلب رضایت مخاطب است. طراحی اصولی و پیاده سازی فاکتور های فوق منجر به UX ایده آل در وب سایت می شود.

 

امکانات طراحی سایت شرکتی

 

 

ما افتخار داریم سایتی با تمام امکانات و رعایت تمام اصول و استانداردهای طراحی سایت را به شما تحویل دهیم و تا آخرین لحظه کارشناسی مجرب را به عنوان پشتیبان، در کنار شما قرار دهیم.

سعی ما بر این است که کسب و کار شرکت ها را رونق بیشتری دهیم و شما را در فضای اینترنت بیش از قبل معرفی کنیم.

با سپردن و سفارش وب سایت شرکت خود به ما ، آینده کاری خود را تضمین کنید. سایت اختصاصی ، طراحی زیبا ، ساختاری استاندارد ، داشتن نسخه موبایل ، کاربرپسند بودن ، امنیت ، بهینه سازی و سئو مناسب برخی از ویژگی های سایت های طراحی شده توسط طراحی سایت رایان وب می باشد. ما برای شرکت شما یک سایت اختصاصی با امکانات مناسب راه اندازی می کنیم و از سیستم مدیریت محتوای آماده استفاده نخواهیم کرد.


کارشناسان ما با ارائه مشاوره حرفه ای و رایگان به شما هموطنان عزیز ، سایتی با امکانات عالی و زیبا را با قیمتی مناسب تقدیم شما می کنند.

 

 

نویسنده : مهندس امیر نوریمقالات دیگر