طراحی سایت شخصی

تاریخ: 25 / 02 / 1395


کیفیت کسب و کارها دارای سطوح متفاوتی است؛ این سطوح شامل سطح معمولی و عادی، سطح حرفه ای و سطوح فوق حرفه ای است.
در یک کسب و کار معمولی جامعه ی هدف به صورت محلی و منطقه ای است و ارتباطات در بستر اینترنت وجود ندارد؛ بستری که شما و برند شما را در ابعاد گسترده تری معرفی می کند.


در سطوح حرفه ای مدیر یک کسب و کار از بسترها و ابزارهای مختلفی برای برقرای ارتباط و حضور در عرصه های گوناگون استفاده می کند. این ابزارها می تواند بکارگیری صفحات اینستاگرام، کانال و گروه های تلگرام، توییتر و یا ایمیل های یاهو و جیمیل است و یا لینکدین که به طور اختصاصی برای فعالیت های تجاری عرضه شده که البته نتوانست مورد استقبال عموم قرار گیرد. در این صفحات کسب و کارها و مدیران با مخاطبان خود ارتباط برقرار کرده و خدمات خود را عرضه می دارند.


اما در سطوح فوق حرفه ای سطح توقعات بالاتر است به طوری که  ضروری است تا ارائه خدمات و محصولات به صورت حرفه ای و رسمی اتفاق افتد. در اینجاست که نیاز به بستری فراتر از شبکه های اجتماعی داریم. به طور مثال یک طراحی سایت. شبکه های اجتمائی در گسترش و معرفی کسب و کارها بسیار اثر گذارند؛ اما نباید ماهیت این صفحات را نادیده گرفت. ماهیت و هدف از عرضه ی این برنامه ها ایجاد سرگرمی و تفریح است؛ بنابراین این بستر برای یک کسب و کار رسمی کافی نیست.

 

طراحی سایت شخصی

 

چرا به طراحی سایت شخصی نیاز داریم؟

در کنار طراحی سایت های شرکتی و تجاری یک نوع طراحی وب سایت داریم با عنوان طراحی سایت شخصی. در این نوع وب سایت ها دامنه به صورت انحصاری و هم نام با شخص تهیه می شود که به صورت اختصاصی به معرفی شخص و رزومه ی شخصی و حیطه ی فعالیت وی می پردازد. این یک استراتژی هدفمند برای برند سازی شخصی است که می تواند نام شما را به برند شما تبدیل کند.
تا بحال برایتان پیش آمده است که نام و نام خانوادگی خود را در گوگل سرچ کنید تا نتایج بدست آمده را مشادهده کنید؟ در چنین شرایطی اطلاعاتی مختلف و عموما بی ربطی ارائه می گردد. حال تصور کنید در چنین شرایطی یعنی با سرچ نام خودتان در گوگل وب سایت شخصی شما در صدر نتایج قرار گیرد. وب سایتی که حاوی بیوگرافی و رزومه ی شماست. حیطه ی فعالیت شما را معرفی می کند و میزان مهارتها و توانایی هایتان را به اطلاع عموم برسانید. تمامی اینها امکاناتی است که طراحی سایت شخصی در اختیار شما قرار می دهد.

طراحی سایت شخصی این امکان را فراهم می آورد تا با کاربران یک تعامل دو سویه و رسمی صورت گیرد. مخاطب در این بستر به راحتی به اطلاعات تماس دسترسی پیدا می کند. با یک کلیک به رزومه ی کاری شما دست می یابند، اطلاع رسانی به صورت متمرکز و سازمان یافته انجام می گیرد و مخاطب می تواند از امکانات و خدماتی که در وب سایت ارائه شده؛ استفاده می کند.

 


امکانات طراحی سایت شخصی

-    معرفی و بیوگرافی شخصی
-    رزومه کاری، مدارک تحصیلی و مهارت و توانایی ها
-    صفحه ارتباط و تماس با ما
-    نمونه کارها و فعالیت ها
-    گالری تصاویر
-    آدرس دسترسی به صفحات اجتمائی
-    امکان قرار دادن ویدئو
-    امکان ارسال نظر و پیشنهادات

در نهایت برای مدیریت هر یک از این بخش ها، یک پنل مدیریت طراحی می گردد تا بدین وسیله بتوان این بخش ها را کنترل، مدیریت و ادیت کرد.

 

امکانات طراحی سایت شخصی


سایت های شخصی ایجاد شده توسط گروه رایان وب ، به صورت حرفه ای و بدون استفاده از پنل های مدیریت محتوای آماده و کاملا به طور اختصاصی طراحی می شوند.

این سایت ها از نظر تعرفه هزینه بسیار به صرفه تر از انواع سایت به شمار می آیند. حال اینکه شما می توانید با هزینه ای نسبتا پایین ، وب سایتی کامل و زیبا داشته باشید و توسط آن به معرفی خود و پروفایلتان بپردازید. برای مطرح شدن بیشتر و معرفی بهتر خدمات خود بهتر است یک وب سایت شخصی داشته باشید تا کاربران نیز امکان تعامل و ارتباط با شما را داشته باشند.

طراحی سایت های شخصی  به دو صورت استاتیک و داینامیک انجام می شود که بسته به انتخاب کاربر برای او راه اندازی می شود.

برای درک بیشتر تفاوت طراحی سایت استاتیک و طراحی سایت داینامیک مقاله پایین را مطالعه فرمایید.

 

سایت های استاتیک و داینامیک چه تفاوت هایی دارند؟

 

طراحی سایت شخصی برای هر زمینه شغلی و شخصیتی متفاوت است و می توان در زیر از انواع آنها نام برد:

 

    طراحی سایت مهندسین
    طراحی سایت اساتید و معلمین
    طراحی سایت پزشکان
    طراحی سایت سیاستمداران
    طراحی سایت هنرمندان و ورزشکاران
    و...


ما بر اساس بودجه شما ، طرح و راه حل های حرفه ای پیشنهاد می کنیم و شما را برای راه اندازی یک وب سایت شخصی یاری می کنیم.

 

 

نویسنده : مهندس امیر نوریمقالات دیگر