آموزش اعتبار سازی سایت و طراحی سایت در گوگل

تاریخ: 22 / 11 / 1395

آموزش اعتبار سازی سایت و طراحی سایت در گوگل

ایجاد اعتبار هر برند در هر زمینه کاری ، بسیار امر مهم و دشواری به شمار می آید. حال در زمینه طراحی سایت این کار و کسب اعتبار در گوگل و موتورهای جستجو پروسه ای زمان بر و نسبتا سخت است. در این مقاله به بررسی مواردی که می تواند باعث شود که گوگل به شما اعتماد کند می پردازیم.

- کاربران را راضی نگه دارید:

- یک فاکتور مهم برای معتبر سازی وب سایت نزد گوگل رضایت کاربران است. وقتی کاربران از سایت شما رضایت داشته باشند و در تایم های زمانی منظم به سایت شما مراجعه کنند باعث می شود که موتورهای جستجو به بازگشت این بازدیدکنندگان به سایت شما توجه کنند و احساس کنند شما به سرویس دهی مورد نظر کاربر پرداخته اید و او را راضی نگه داشته اید. پس گوگل هم راضی می شود!

 

- بروزرسانی مداوم در طراحی سایت :

بروز کردن سایت باعث می شود نگاه گوگل به شما از وب سایت های رقیب متمایزتر باشد. وقتی شما پس از طراحی سایت به آپدیت سایت و بروزرسانی آن می پردازید موتورهای جستجو متوجه می شوند که شما در بازه های زمانی مشخص فعالیت دقیقی دارید و موتورها را متقاعد می کنید که من و وب سایت من سعی در فعالیت بیشتر و خدمت رسانی بهتر داریم  پس ما را دریاب!

 

- تولید محتوا و عدم کپی کاری :

به قول دوستان و کارشناسان سئو ، تولید محتوا پادشاه سئو است. هر چه مطالب سایت شما تولیدی باشد فرکانس قوی تری را به گوگل ارسال می کند. هر چه وب سایت شما بیشتر به کپی کردن مطالب سایت های دیگر بپردازد اعتبار شما در نگاه موتورهای جستجو پایین تر می آید. پس سعی کنید مطالب جدید با رعایت اصول نوشتاری تولید کنید.

 

- جلوگیری از هک :

هک شدن سایت ممکن است دیدگاه گوگل را نسبت به شما تغییر دهد. پس سعی کنید در طراحی وب سایت به موارد امنیتی توجه داشته باشید.

 

- ارروهای سایت خود را کاهش دهید:

پس از طراحی سایت و ثبت در وبمستر از طریق وبمستر گوگل خطاهای سایت را مشاهده کنید و برای رفع آنها اقدام کنید.

 

- گذشت زمان !

بعد از رعایت موارد بالا و گذراندن یک تایم زمانی مشخص، سایت شما اعتبار بهتری خواهد داشت.

 

نویسنده : مهندس امیر نوریمقالات دیگر