چه زمانی بعد از طراحی سایت باید سئو را ارتقا داد؟

تاریخ: 15 / 12 / 1395

 

در زمان طراحی سایت این سوال در ذهن بسیاری از کاربران مطرح شده است که چه زمانی بهترین زمان ممکن برای ارتقا سئو است . در این پست به بررسی این موضوع می پردازیم تا بهترین تایم و دوره را برای انجام سئو مشخص کنیم.
خیلی از طراحان و همچنین مشتریان در زمان سفارش برای پایین آوردن هزینه های طراحی سایت و راه اندازی آن قید سئو را می زنند و آن را به آینده و مرحله بعدی ارجاع می دهند. ولی شاید می توان گفت این عمل از جهاتی کار چندان مناسبی نیست. در نظر بگیرید هنگامی شما در حال طراحی وب سایت خود هستید و اصول بهینه سازی را رعایت نکنید تا حدود زیادی ارتقا سایت خود را در موتورهای جستجو به تعویق می اندازید .
اگر در همان زمان طراحی سایت مبحث سئو را هم لحاظ کنید اتفاقات بهتری در انتظار وب سایت شما خواهد بود که در پایین به آنها اشاره می کنیم:

- از همان اول و پس از ایندکس و ثبت صفحات شما در گوگل این موتور جستجو محبوب به خاطر رعایت اصول بهینه سازی به شما توجه بیشتری خواهد داشت و به عبارت عامیانه سایت شما قوی بالا می آید!

- در مدت زمان کمتری می توانید به صفحات بالاتر گوگل برسید و درجا نزنید.

- برنامه نویس در زمان طراحی سایت تمرکز بیشتری بر بهینه سازی سایت خواهد کرد.

- به دلیل شروع خوب ؛ وب سایت شما از اعتبار بهتری نزد گوگل برخوردار خواهد بود .
 
آیا بعد از طراحی سایت هم می توان سئو را بهبود بخشید؟
بدون شک جواب مثبت است . البته این را هم باید در نظر گرفت که دامین به خاطر تخلفات از اعتبار ساقط نشده باشد. برای مثال دامین به مدت طولانی معلق بوده باشد . فراموش نکنید زمانی که گوگل به سایتی اعتماد پیدا کرده باشد دیگر به راحتی از اعتبار سایت کاسته نمی شود! گام اول را محکم بردارید.

 

نویسنده : مهندس امیر نوریمقالات دیگر