برای طراحی سایت پزشکی و سئو آن باید به چه نکاتی توجه کرد؟

تاریخ: 8 / 01 / 1396

برای طراحی سایت پزشکی و سئو آن باید به چه نکاتی توجه کرد؟

اگر شما پزشک عزیز قصد سفارش وب سایت دارید یا طراح سایتی هستید که قصد طراحی سایت پزشکی دارید به این مطلب توجه داشته باشید. معمولا هدف پزشکان از طراحی سایت معرفی هرچه بیشتر خود و خدمات مطب یا کلینیک است پس باید به این نیاز به عنوان اولویت اول نگاه گنید. بهترین و مجربترین پزشکان هم برای ارتباط و تعامل با بیماران باید مرکز اطلاع رسانی داشته باشند و طراحی وب سایت  به تنهایی مختص به پزشکان نه چندان معروف که به دنبال راهی برای آشنایی بیشتر هستند نیست.

رعایت ساختار و رنگ بندی سایت : در این گونه طراحی سایت باید به رسمی بودن قالب توجه زیادی شود. رنگ بندی و تم وب سایت نباید به گونه ای باشد که در ذهن کاربر عدم تناسب رنگبندی و زمینه کاری حک شود. . از رنگ های جیغ و یا رنگهای غیررسمی اجتناب کنید و چون محیط بیمارستان ها تلفیقی از رنگ های سفید ، آبی و سبز است بیشتر از این رنگ ها استفاده کنید.

 سوالات متداول: یکی از قسمتهایی که وجودش در طراحی سایت پزشکان ضروری است این قسمت است.

بخش مشاوره : این قسمت بسته به نظر خود پزشک در سایت قرار گیرد.

تعیین وقت کاری: حتما تایم و زمان کاری مطلب در سایت عنوان شود.

نمونه جراحی ها : برای پزشکانی که تخصص آنها شامل جراحی می باشد و وجود نمونه آنها الزامی است این فیلد فراموش نشود. طراحی سایت شما باید به گونه ای باشد که امکان بروزرسانی این تصویر به راحتی امکان پذیر باشد.

سئو سایت پزشکی : برای ارتقا سئو این گونه سایت ها بهترین راه ثبت مقالات مرتبط با تخصص وب سایت و بک لینک قوی از سایت های مرتبط است.

 

نویسنده : مهندس امیر نوریمقالات دیگر