طراحی سایت ایده آل چه ویژگی هایی دارد؟

تاریخ: 1 / 02 / 1396

در طراحی سایت عوامل زیادی وجود دارد که باعث ایجاد یک سایت عالی و ایده آل می شود . رعایت همه این موارد کنار هم الزامی است. در پایین به چند مورد آن اشاره می کنیم.

- اولین معیار دسترسی آسان: عدم سردرگمی کاربران در سایت شما اولویت یک طراحی سایت به شمار می آید. فراموش نکنید بازدیدکنندگان حوصله زیادی برای جستجو در سایت شما برای رسیدن به هدف خود ندارند.

- ظاهر و رنگبندی سایت: طراحی سایت شما باید به گونه ای باشد که مخاطب را جذب کند . انتخاب رنگهای تند و جیغ را فراموش کنید.

سرعت بارگذاری عالی: کاربران برای زمان خود ارزش قادل اند و از وب سایت هایی که این معیار را برای بارگذاری رعایت می کنند را می پسندند . سرعت لود تاثیر بسزایی هم در سئو خواهد گذاشت‌‌.

رسپانسیو بودن سایت : این که مخاطبین مجبور نشوند برای مشاهده مطالب زوم کنند و یا به سختی بیفتند را در نظر بگیرید. نسخه موبایل امروزه برای همه نوع طراحی سایت ضروری است. در طراحی وب سایت خود این امر را فراموش نکنید.

پایداری مداوم : سایت هایی که دائما در حال قطع و وصل شدن هستند و در ساعاتی از شبانه رو نم توانند خدمت رسانی کنند دارای یک نقطه ضعف بزرگ هستند. وجود یک هاست قوی در همه شرایط می تواند شما را در طراحی سایت کمک کند.

 

نویسنده : مهندس امیر نوریمقالات دیگر